Collection: Edible

CLL's Collection of Homemade Edible Food Products
11 products
  • CLL's Signature Holiday Bread
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teas
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spice Blends
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Homemade Vanilla Extract
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Baking Mixes
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CLL's Homemade Fudge
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spices
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Muddy Buddies
    Vendor
    Center for Living & Learning
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out